30 FS-non-stop for the fire game!

Booongo

Çoğu kumar tutkunu, burada beyan edilen çeşitliliğin o kadar büyük olmadığının farkındadır. Tayvan adasından Booongo adlı genç bir şirket durumu değiştirmeyi üstlendi. Sadece iki ya da üç yıl önce kumar endüstrisi dünyasına atılmış olarak, sadece kendini yüksek sesle ilan etmeyi değil, aynı zamanda bu son derece rekabetçi pazarda kendi ürünlerini tanıtmayı başardı.

Booongo’dan Slotlar

Booongo, modern teknolojilerin yardımıyla slot makineleri ve salonları olan birçok Vulkan kumarhanesinin dikkatini çekmeyi başardı. Bu şirket tarafından üretilen tüm oyunlar HTML5 formatında oluşturulmuştur. Bu, oyuncakların hemen hemen her cihazla uyumlu olmasını sağlar. Oyuncular, aşağıdaki cihazları kullanarak Booongo eğlencesine bağlanabilir:

sabit bilgisayarlar;
akıllı telefonlar;
tabletler;
netbooklar vb.
Buuungo oyunları ile diğer kumar şirketlerinin oyunları arasındaki farklar

Booongo slot makinelerinin stil özellikleri parlaklık, özgünlük ve yeniliktir. Birçok kumarhane uzun zamandır benzer bir ürüne ihtiyaç duyuyor. Grafikler olay örgüsü açısından çok iyi gelişmiştir. Tüm animasyonlu ekran koruyucular, oyun sürecini daha eğlenceli ve eğlenceli hale getiren tam uzunlukta filmler olarak yapılmıştır. Büyük bir avantaj, Booongo oyunlarının 12 dile çevrilmesi ve gelecekte şirketin dil yelpazesini daha da genişletmeyi planlamasıdır.

Yasal olarak, Booongo ürünleri kesinlikle güvenilirdir. Şirket, Curacao’dan lisanslıdır ve saygın Malta kuruluşları tarafından denetlenmektedir. Tüm belgeler herkese açıktır. Yukarıdakilerin tümü, Booongo’nun birkaç büyük kumar kumarhanesi ve salon zincirleriyle ortaklıklar kurmasına izin verdi. Bugün birçok online kumarhane, misafirlerine en iyi ve en modern ürünü sunmaya çalışan şirketin ürünlerine ilgi gösteriyor.

Adblock
detector